O nas

NASZA PRACA - NASZA MISJA - NASZA PASJA

KONSTELACJA to grupa ambitnych, energicznych i zdyscyplinowanych agentów, którzy pozytywnie zmieniają stereotyp pośrednika.
Podbijamy Państwa serca pozytywną energią i indywidualnym podejściem.

Dziękujemy tym, którzy nam zaufali i chętnie polecają nasze usługi.
Dzięki Państwu, znaczna większość naszych klientów pochodzi z polecenia!
Nie ma lepszej reklamy!
Dziękujemy!

Świadczymy usługi związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na terenie województwa małopolskiego.

Naszą misją jest świadczenie wysokiej jakości obsługi przy zapewnieniu szerokiego wachlarza usług związanych ze sprzedażą czy zakupem nieruchomości. Rozszerzyliśmy ofertę o współpracę z renomowaną kancelarią adwokacką, cenionym rzeczoznawcą majątkowym, solidnym geodetą, znanymi notariuszami, cenionymi doradcami finansowymi, architektami, projektantami a także firmą sprzątającą i firmą profesjonalnie zajmującą się przeprowadzkami.
Wszystko po to, by w jednym miejscu mogli Państwo zrealizować zamierzone cele taniej i sprawniej.

Za każdym razem korzystając z naszego pośrednictwa, korzystacie Państwo z usług adwokata i notariusza, przez co zyskujecie pewność, że transakcja jest przeprowadzana z należytą starannością, w sposób profesjonalny i bezpieczny.
Działamy w oparciu o nowoczesne narzędzia i metody usprawniające nam pracę, by współpraca z nami była wygodniejsza i zdecydowanie efektywniejsza.

Poznajmy się!
Zachęcamy aby przynajmniej pierwsze spotkanie odbyło się osobiście. To nic nie kosztuje, a dzięki niemu lepiej poznamy Państwa preferencje a Państwo zakres naszych usług.