Projektanci

Zakupili Państwo właśnie działkę i planują zbudować na niej swój wymarzony dom?

A może posiadają już własną i nie wiedzą od czego zacząć?

Dla tych z Państwa, którzy nie znaleźli w ofertach odpowiedniego projektu, zachęcamy do stworzenia nowego z pomocą doświadczonego projektanta, który od podstaw pokieruje planami i wszelką dokumentacją związaną z projektem.

Jeśli już kupili Państwo gotowy projekt, projektant go zaadaptuje do konkretnej lokalizacji i sporządzi projekt zagospodarowania terenu uwzględniając ustalenia planu miejscowego (lub decyzji o warunkach zabudowy) oraz miejscowe warunki geotechniczne.

Kompleksowo, dokumentacja składa się z projektu architektonicznego, konstrukcyjnego, projektów instalacji elektrycznej, sanitarnej i odgromowej. Wykonana zostaje również projektowana charakterystyka energetyczna, która określa wartość rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną EP i energię końcową EK, a także kosztorys budowlany projektu domu. Do wyżej wymienionych projektów na życzenie klienta dołączone zostają kopie uprawnień projektowych i zaświadczenie o przynależności projektanta do właściwej izby inżynierów budownictwa.

Polecany przez nas projektant posiada wszelkie uprawnienia do projektowania oraz do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń, co dla Państwa oznacza szybszą i prostszą realizację zamierzonego celu w konkurencyjnej cenie.

Jako ceniony pracownik miejscowej pracowni projektowej, rzetelnie i odpowiedzialnie realizuje powierzone zlecenia.

Danych kontaktowych udzieli agent prowadzący.