Przed zakupem

Przed zakupem nieruchomości, warto określić swoje potrzeby, przemyśleć priorytety i przede wszystkim przeanalizować możliwości finansowe. Należy wziąć pod uwagę wszystkie dochody, comiesięczne wydatki, a także koszty związane z zakupem i utrzymaniem nieruchomości. Szczególnej uwagi wymaga wyliczenie kosztów wykończenia lub remontu, zwłaszcza gdy decydujecie się Państwo na zakup nieruchomości w stanie surowym lub do generalnego remontu. Warto na taką inwestycję wybrać się z doświadczonym budowlańcem, który podejmie się remontu lub wykończenia Waszego domu czy mieszkania i szczegółowo wyceni koszty.

Ponad to, przy wyborze nieruchomości ważny jest rodzaj i wielkość szukanego lokum, lokalizacja oraz otoczenie.

Jeśli zdecydowaliście Państwo o zakupie danego rodzaju działki, domu lub mieszkania, pomyślcie dalej, na czym zależy Wam najbardziej, a co należy wykluczyć.
Zakup nieruchomości to niejednokrotnie największy wydatek w życiu. Często wiąże się ze zobowiązaniami kredytowymi na kilkanaście a nawet kilkadziesiąt lat. Warto zatem być pewnym swojego wyboru.

Tych z Państwa, którzy bardzo poważnie podchodzą do nabycia nieruchomości zapraszamy do współpracy. Będzie nam bardzo miło spotkać się z Państwem osobiście, dzięki czemu dokładnie poznamy Państwa potrzeby i będziemy mogli dostosować nasze działania do stawianych wymagań.

Zapraszamy!